DLA BIZNESU

DLA BIZNESU

W opinii naszych dotychczasowych klientów dostarczamy wysoce wyspecjalizowane usługi z zakresu aktywnych form wspomagania biznesu, które w zależności od potrzeb umożliwiają:

- motywację pracowników oraz tworzenie i integrację zespołów pracowniczych,
- utrzymanie relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz budowanie relacji z nowymi,
- bezpośrednią i pośrednią poprawę wyników sprzedaży.

Wyżej wymienione cele osiągamy poprzez realizację wydarzeń firmowych takich jak: szkolenia, konferencje, imprezy promocyjne, spotkania firmowe oraz wydarzenia okolicznościowe takie jak gale czy jubileusze.

Dodatkowo oferujemy pomoc w projektowaniu i realizacji programów motywacyjnych. Większość realizowanych projektów staramy się wzbogacać o różne aktywności fizyczne. Wychodzimy z założenia, że poprzez sport łatwiej przełamać istniejące bariery w relacjach międzyludzkich, a wspólna realizacja pasji sportowych buduje i zacieśnia te relacje.

Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy przy realizacji projektów dla klientów biznesowych pozwala nam w optymalny sposób dopasować ofertę do potrzeb zleceniodawcy. Ponadto nasza wykwalifikowana kadra to gwarancja profesjonalnej realizacji każdego projektu.

Na uwagę zasługuje fakt, że przygotowywane przez nas projekty są naszymi autorskimi pomysłami, które za każdym razem dostosowujemy do możliwości i preferencji klienta. Dzięki ścisłej współpracy ze środowiskami akademickimi i praktykami biznesu proponujemy również szkolenia z zakresu zagadnień ekonomicznych i prawnych.

Organizujemy również wydarzenia promocyjne, bankiety, bale i kongresy we współpracy z artystami i grupami taneczno-artystycznymi oraz przy współudziale profesjonalistów z zakresu światła i dźwięku.

Nasze usługi realizujemy w kraju i zagranicą zarówno dla małych jak i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw o charakterze korporacyjnym.

Masz pytania dotyczące
oferty dla biznesu?

+48 601 181 398  
dlabiznesu@skiactive.com