O NAS

O NAS

Działalność pod marką SKIACTIVE rozpoczęliśmy w 2001 roku. Od tego czasu oferujemy klientom instytucjonalnym specjalistyczne wyjazdy incentive.

Wszystkie realizowane projekty wzbogacamy o różnorodne aktywności zimowe. Jesteśmy pasjonatami narciarstwa, dlatego z ogromnym zaangażowaniem realizujemy wyjazdy szkoleniowe dla dzieci i dorosłych.

Wraz z rozwojem firmy rozszerzaliśmy swoją działalność o kolejne obszary branży MICE, obecnie realizujemy projekty zarówno w kraju jak i za granicą. Naszym klientom oferujemy kompleksową organizację szkoleń, konferencji i programów motywacyjnych, wszystkie wydarzenia urozmaicamy o różnorodne formy aktywności fizycznej.

Kilkunastoletnie doświadczenie potwierdza nasze bogate portfolio, które ukazuje wszystkie z sukcesem zrealizowane projekty. To dzięki naszej innowacyjności, profesjonalizmowi i wyjątkowej atmosferze podczas realizacji z roku na rok powiększamy grono naszych stałych klientów. Z powodzeniem ukończone eventy pokazują, że oferowane przez nas usługi nie tylko umacniają pozytywny wizerunek klienta w otoczeniu biznesowym, ale przede wszystkim pomagają w budowaniu i zacieśnianiu relacji z partnerami biznesowymi.

placeholder
placeholder
16
lat działalności
287
zrealizowanych projektów
24
odwiedzone kraje
placeholder

NASZ ZESPÓŁ

placeholder

Łukasz Kuźmiński

Właściciel

placeholder

Rafał Sionek

Właściciel

KIERUNKI WYJAZDÓW

Tutaj znajdziecie polecane i sprawdzone przez nas lokalizacje projektów narciarskich.

WŁOCHY

20 lokalizacji wyjazdów

AUSTRIA

17 lokalizacji wyjazdów

SŁOWENIA

7 lokalizacji wyjazdów

SZWAJCARIA

8 lokalizacj wyjazdów

FRANCJA

6 lokalizacji wyjazdów

LICENCJE

SKIACTIVE, posiada już od 2001 r. licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN. Ponadto jesteśmy jedną z nielicznych szkół w Polsce z autoryzacją marki Fischer, dzięki czemu udostępniamy najnowszy sprzęt narciarski do testów.

PARTNERZY